Obserwatorzy

poniedziałek, 21 października 2013

A w netto

Powiem wam jedno zaczynam myśleć że już niedługo w polskim sklepie można będzie kupić domek dla lalek. W netto po raz drugi pojawiły się miniatury. Tym razem to meble, wcześniej były dodatki. Zauważcie że domek widoczny na zdjęciu jest dokładnie taki sam jak z wcześniejszej promocji. Mam cicha nadzieje że może będzie można kupić cały dom ^^. Oferta na aktualną promocje już od dziś :D

6 komentarzy:

 1. W niektórych netto były też wtedy te zestawy mebelków ze zdjęcia, ale chyba w żadnym nie dało się skompletować całości. Cena jest zachęcająca, bo podobne w kształcie mebelki na allegro całkiem sporo kosztują. Szkoda, że nie ma jeszcze więcej elementów, bo są bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja kupiłam dziś zestaw z kuchenką i lodówką :) Niestety nie było nic więcej :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki twojej informacji zdobyłam tak bardzo upragnione zielone fotele. Dziękuję! Skopiowałam też ogłoszenie na naszej "miniaturowej" grupie na Facebooku. Może ktoś jeszcze skorzystał. I to wszystko dzięki tobie, bo nie miałam pojęcia o mebelkach w Netto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. grupa na "fejsie"? mogę dostać adres/nazwe?

   Usuń
 4. Świetna informacja! Koniecznie wybiorę się dziś na polowanie po sklepach w okolicy, może uda się coś kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jeszcze sama nie wierze ale kupiłam wczoraj mebelki w netto.Zrobiliśmy sobie wycieczkę do Wołowa ,chciałam kupić cos słodkiego a tu niespodzianka na półce leżą pudełka z mebelkami ,,,nie ale jednak tak i mam trzeba było pojechać po nie 300km :)

  OdpowiedzUsuń