Obserwatorzy

wtorek, 12 listopada 2013

Domki dla lalek w netto

W sklepach netto będą domki dla lalek. Proste i niestety nie wiem jakie wymiary (na plakacie była totalny brak informacji co do rozmiaru). Może być mały bo cena 29,99 zł. Jednak domek wg. mnie ma potencjał. Więcej info w niedziele bo wtedy wychodzi ich gazetka promocyjna. Przepraszam za jakość zdjęcia.

3 komentarze:

 1. O, muszę zacząć śledzić gazetkę i wpadać częściej do netto, bo po Pani postach informacyjnych zauważyłam, że coraz więcej tam miniaturowo-domkowych akcesoriów. Nie znam się na miniaturyzacji wnętrz i pomieszczeń, ale na pierwszy rzut oka domek wygląda mi na nieco minimalistyczny, jednak przy odrobinie inwencji twórczej myślę, że i mi może udałoby się zimowymi wieczorami coś oryginalnego i pierwszego w tym temacie wyczarować... Jak okaże się w rzeczywistości równie interesujący, to rozważę zakup. :)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Czudo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak przy okazji... :)

   Witam, od dłuższego czasu obserwuję Pani bloga i zdecydowałam się nominować go do Liebster Blog Award w ramach uznania i podziwu dla prowadzonej przez panią działalności blogowej.
   http://czudo.blogspot.com/2013/11/elfowe-klimaty-mini-roslina-i-nominacja.html

   Serdecznie zapraszam do przyłączenia się do tej zabawy i dołączam zasady:
   Zgodnie z zasadami, trzeba odpowiedzieć na zadane przeze mnie pytania oraz nominować 11 wyjątkowych blogów (oprócz tego, który Pani bloga wyróżnił) i rozesłać właścicielom pytania.

   Pozdrawiam, Czudo.

   Usuń
 2. Domek nie wydaje się być zbyt duży i ma bardzo "płytkie" pokoiki, ale zgadzam się autorką posta - domek jak najbardziej ma potencjał. To niesamowite wyzwanie - każdy z nas będzie mieć okazję na zakup i przeróbkę wg własnych upodobań. I oczywiście publikację efektów prac. Super! :)

  OdpowiedzUsuń