Obserwatorzy

niedziela, 9 grudnia 2012

SUSHI BAR

Jako że na szybko bo nie mam za dużo dziś czasu. Pokazuje wam jedno z przerobionych domków z chińskich zamienników. Wiadomo jakie drogie są angielskie i amerykańskie oryginały. Domek kupiłam na targach modelarskich w Poznaniu, ponad miesiąc temu.
Tak wygląda w orginale:
A tak po przeróbce:

Wnętrze:


Bar jeszcze nie wykończony, wykorzystałam lampkę solarną by oświetlić wnętrze (W dachu jest dużą dziura.)  Jednak lampki jak na złość się popsuły, ze względu na to że były z odzysku (z ogródka) i dość mocno przerobione miały prawo się zepsuć. Dlatego teraz czekam na nowy sezon ogrodowy i tanie solarne lampki :D

Przy okazji
biorę udział :D

5 Giveaway z 1717mk

 
3 komentarze:

 1. Fajnie wyszedł ten domek. A ryż sama robiłaś? I sushi? Kiedy są targi modelarskie w Poznaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ryż to modeling foam art-drying małe styropianowe kulczeki w kolorowej mazi tutaj białej ale są i inne kolory (mam też fioletową) Widziałam ją w kilku sklepach papierniczych. Tak sushi ja zrobiłam sama, pierwsza próba z modeliną. Z czasem zamienię na fimo, jak opanuje sztukę lepienia.
   Targi HOBBY Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich odbyły się 27-28 października. W przyszłym roku idę na 100% bo dużo się działo :D Odbywają się co roku w okolicy października.
   Dziękuje za komentarz i pozdrawiam

   Usuń
  2. Fantastyczne robótki, cieszę się że się "poznałyśmy" :) dzięki za info o targach, w przyszłym roku połączę w takim razie dwie przyjemności naraz- odwiedzenie mojego ulubionego Poznania z zaliczeniem targów:o)
   serdecznie pozdrawiam, Magda

   Usuń