Obserwatorzy

środa, 12 grudnia 2012

Zapowiedź projektu od A do...

Kończę jeden projekt, w skali 1:24 ( lub zbliżoną bo wciąż mam problem ze skalą). Gospoda w stylu Tudorów. Większość moich domków powstaje od zera bez wcześniej przygotowanego projektu. Od męża na gwiazdkę dostałam wymarzoną wyrzynarkę Parkside  precyzyjną 120W i od dawna chodzi za mną temat  steampunk. Tribiki, Tribiki i jeszcze raz tribiki. Złoto i miedź.  Tym razem szykuję się porządnie do tematu. Dzięki programowi Google sketchUp powstał ten oto plan : D
Zegar będzie rzeźbiony ( jak opanuje wyrzynarkę i przygotuje projekt) bo ten jest poglądowy a na piętrze znajdzie się mechanizm od starego zegara :D. Zegar będzie oczywiście chodził. Mam zamiar wykorzystać w tym projekcie niektóre mebelki które nie dawno kupiłam oraz przeróżową hellow kitty gablotkę. Skala 1:12.

  Warto zaglądać na tablica pl. za prawie 30 mebelków w skali 1:12 lub 1:10 zapłaciłam około 80 zł. (kompletów mebli jest 5) a wiadomo że na allegro jeden kosztuje około 40 zł. :D Chociaż przestrzegam bo właśnie zostałam oszukana, jeden facet wystawił domek dla lalek bardzo podobny do Exmouth  ( z domkowa4.pl) za 80 zł w tym mebelki i lalki. Nie chciał wystawić na allegro ( bo cytuje nie ma), czułam że może mnie oszukać ale stwierdziłam ryzyk fizyk, 80 zł to nie dużo za domek wart 800 zł, zaryzykowałam i niestety straciłam. mogę być zła tylko na siebie. konto skasował, na maila nie odpisał, czekam do jutra i piszę mu wiadomość co sądzę o nim. Żeby sobie chociaż ulżyć.

2 komentarze:

  1. Ach... zazdroszczę takiej wyrzynarki. Projekt zapowiada się bardzo interesująco. Poza różową gablotką, jakie inne mebelki planujesz? Szkoda 8o zł. Parę fajnych rzeczy można by kupić :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. wiem ale z drugiej strony ten domek marzy mi się od dawna :D

      Usuń